Regał do salonu z charakterem

drabina jako regał

Regał, który swoją formą przypomina drabinę jest niesamowicie modną dekoracją wnętrza – zarówno tego nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego jak i industrialnego. Wygląda bardzo ciekawie i estetycznie, a dodatkowo doskonale podkreśla charakter wnętrza. Jeśli więc mamy na taki gadżet odpowiednią ilość miejsca – warto w taki regał się zaopatrzyć.

Jak zaaranżować taki regał, aby dobrze się prezentował?

Ze względu na to, że jest to regał z odkrytymi półkami, musimy dobrze się zastanowić zanim cokolwiek na nim ułożymy, gdyż będzie to mocno wyeksponowane. Stanie się tak tym bardziej, jeśli regał zostanie postawiony w jakimś szczególnym miejscu w salonie, gdzie bardzo mocno będzie rzucał się w oczy. O ile sam regał drabina jest piękny, ma swój charakter i dodaje wnętrzu klasy – jeśli całkowicie zasypiemy go rzeczami o wątpliwej estetyce – nie będzie wyglądał zbyt dobrze. Jeśli więc chcemy na nim przechowywać drobiazgi lub też przedmioty, które same w sobie nie są ozdobą wnętrza – umieśćmy je w ozdobnym pudełku, szkatułce lub organizerze, który sam w sobie będzie ładny. Regał w formie drabiny może być doskonałym miejscem do eksponowania porcelany, do ułożenia kilku ciekawych książek, może też służyć pod ramki ze zdjęciami czy inne bibeloty i pamiątki. Sprawdzi się ten w roli kwietnika, jeśli tylko postawimy go w odpowiednio nasłonecznionym miejscu.

Regał drabina doda wnętrzu przytulnego charakteru

Dzięki takiemu meblowi razem z pięknymi dekoracjami, a może i zawieszonymi kulami cotton balls pomieszczenie będzie bardziej przytulne i po prostu będzie się miało ochotę spędzać w nim czas. Regał w kształcie drabiny jest też niesamowicie modny, a więc będziemy na czasie jeśli chodzi o wnętrzarskie trendy. Poprzez takie własnie drobiazgi kreujemy przestrzeń, w której żyjemy i dobrze, aby była ona dla nas przystępna i najzwyczajniej w świecie piękna.